- -29,19 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2400 W |
| Μέγιστη πίεση | 6.5 bar |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 120 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 27.8 cm |
| Μήκος | 40.1 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |