- -29,19 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2400 W |
| Presiune maxima | 6.5 bar |
| Tip produs | Aburi |
| Debit jet abur (g/min) | 120 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 27.8 cm |
| Lungime | 40.1 cm |
| Garanție | 24 luni |