- -9,77 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Лилав, Черен |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | OptimalTEMP, ECO |
| Тип | Хоризонтален, Вертикален |
| Мощност | 1500 W |
| Степен скорости | 2 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 100 + 200 ml |
| Количество пара (g/min) | 28 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 14.1 cm |
| Ширина | 12.9 cm |
| Дължина | 35.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |