- -9,77 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Violet, Negru |
| Functii | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | OptimalTEMP, ECO |
| Tip | Orizontală, Vertical |
| Putere | 1500 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 100 + 200 ml |
| Debit abur (g/min) | 28 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 14.1 cm |
| Latime | 12.9 cm |
| Lungime | 35.5 cm |
| Garanție | 24 luni |