- -9,77 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | OptimalTEMP, ECO |
| Ενα είδος | Οριζόντιος, Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 1500 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 100 + 200 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 28 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 14.1 cm |
| Πλάτος | 12.9 cm |
| Μήκος | 35.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |