- -50,22 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Черен |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 2170 W |
| Максимално налягане | 5.8 bar |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Количество пара (g/min) | 100 |
| Парна струя (g/min) | 350 |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 168 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Гаранция | 24 месеца |