- -50,22 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 2170 W |
| Μέγιστη πίεση | 5.8 bar |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 100 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 350 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Υψος | 168 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 40 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |