- -50,22 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Negru |
| Tip | Vertical |
| Putere | 2170 W |
| Presiune maxima | 5.8 bar |
| Tip produs | Aburi |
| Debit abur (g/min) | 100 |
| Debit jet abur (g/min) | 350 |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 168 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Garanție | 24 luni |