(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял / Син |
| Функции | Автоматично изключване, Защита против прегряване, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 1300 W |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Количество пара (g/min) | 20 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Тегло | 0.90 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |