(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό / Μπλε |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 1300 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 20 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Βάρος | 0.90 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |