(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb / albastru |
| Functii | Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Vertical |
| Putere | 1300 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Debit abur (g/min) | 20 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Greutate | 0.90 Kg |
| Garanție | 24 luni |