- Изчерпано
Ютия с керамично покритие Voltz
- Функции пара и пръскане на вода
- Функция паров удар
- Функция самопочистване
- Вертикално гладене с пара
- Регулатор на температурата за различни видове тъкани
- Регулатор на парата
- 300ml прозрачен резервоар за вода със скала за нивото
- Бутон за ВКЛ./ИЗКЛ. на парата
- Термостат и защита против прегряване
- Светлинен индикатор за Вкл./Изкл
- Мерителна чашка в комплекта
- Завъртане на кабела на 360°
- Ергономичен дизайн с меки зони за хващане
- 2200W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Ютия с керамично покритие Voltz
- Функции пара и пръскане на вода
- Функция паров удар
- Функция самопочистване
- Вертикално гладене с пара
- Регулатор на температурата за различни видове тъкани
- Регулатор на парата
- 300ml прозрачен резервоар за вода със скала за нивото
- Бутон за ВКЛ./ИЗКЛ. на парата
- Термостат и защита против прегряване
- Светлинен индикатор за Вкл./Изкл
- Мерителна чашка в комплекта
- Завъртане на кабела на 360°
- Ергономичен дизайн с меки зони за хващане
- 2200W
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Червен, Черен |
| Функции | Самопочистване, Термостат, Защита против прегряване, Индикатор за готовност на парата |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Лесно гладене |
| Тип | Хоризонтален |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 11.4 cm |
| Дължина | 28 cm |