- Χωρίς απόθεμα
Σίδερο με κεραμική επίστρωση Voltz
- Λειτουργίες ψεκασμού ατμού και νερού
- Λειτουργία σοκ με ατμό
- Λειτουργία αυτοκαθαρισμού
- Κάθετο σιδέρωμα με ατμό
- Ρυθμιστής θερμοκρασίας για διαφορετικούς τύπους υφασμάτων
- Ρυθμιστής ατμού
- Διαφανές δοχείο νερού 300 ml με ζυγαριά για τη στάθμη
- Κουμπί ON / OFF του ατμού
- Θερμοστάτης και προστασία υπερθέρμανσης
- Ενδεικτική λυχνία On / Off
- Περιλαμβάνεται μεζούρα
- Περιστρέψτε το καλώδιο 360°
- Εργονομικός σχεδιασμός με μαλακές περιοχές λαβής
- 2200W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Σίδερο με κεραμική επίστρωση Voltz
- Λειτουργίες ψεκασμού ατμού και νερού
- Λειτουργία σοκ με ατμό
- Λειτουργία αυτοκαθαρισμού
- Κάθετο σιδέρωμα με ατμό
- Ρυθμιστής θερμοκρασίας για διαφορετικούς τύπους υφασμάτων
- Ρυθμιστής ατμού
- Διαφανές δοχείο νερού 300 ml με ζυγαριά για τη στάθμη
- Κουμπί ON / OFF του ατμού
- Θερμοστάτης και προστασία υπερθέρμανσης
- Ενδεικτική λυχνία On / Off
- Περιλαμβάνεται μεζούρα
- Περιστρέψτε το καλώδιο 360°
- Εργονομικός σχεδιασμός με μαλακές περιοχές λαβής
- 2200W
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτοκαθαριζόμενο, Θερμοστάτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη ετοιμότητας ατμού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Εύκολο σιδέρωμα |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 11.4 cm |
| Μήκος | 28 cm |