- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Rosu, Negru |
| Functii | Auto-curățare, Termostat, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator de pregătire la abur |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Călătorie ușoară |
| Tip | Orizontală |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 11.4 cm |
| Lungime | 28 cm |