- -5,11 €
- Изчерпано

Ютия за пътуване Hausberg HB-7910RS с керамична плоча за гладене
- Мощност: 1000W
- Размер: 15х12х7.5 см
- Плоча за гладене с керамично покритие
- Светлинен индикатор
- Вертикална функция за пара
- Функция за пръскане
- Контрол на температурата
- Резервоар за вода: 0.50ml
- Въртящ се кабел за удобна употреба
- Пластмасов корпус за лесно изпозлване
- Компактен размер
- Цвят: Бял/Розов
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ютия за пътуване Hausberg HB-7910RS с керамична плоча за гладене
- Мощност: 1000W
- Размер: 15х12х7.5 см
- Плоча за гладене с керамично покритие
- Светлинен индикатор
- Вертикална функция за пара
- Функция за пръскане
- Контрол на температурата
- Резервоар за вода: 0.50ml
- Въртящ се кабел за удобна употреба
- Пластмасов корпус за лесно изпозлване
- Компактен размер
- Цвят: Бял/Розов
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Розов/Бял |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 0.50 ml |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 12 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 15 cm |