- -5,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Roz / alb |
| Functii | Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Orizontală |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 0.50 ml |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 12 cm |
| Latime | 7 cm |
| Lungime | 15 cm |