- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

Τουριστικό σίδερο με κεραμική επίστρωση Hausberg HB-7910RS
- Ισχύς: 1000W
- Διαστάσεις: 15x12x7,5 cm
- Φωτεινή ένδειξη
- Κάθετη λειτουργία ατμού
- Λειτουργία ψεκασμού
- Ελεγχος θερμοκρασίας
- Δεξαμενή νερού: 0,50ml
- Περιστρεφόμενο καλώδιο για άνετη χρήση
- Πλαστικό περίβλημα για εύκολη χρήση
- Συμπαγές μέγεθος
- Χρώμα: Λευκό/Ροζ
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Τουριστικό σίδερο με κεραμική επίστρωση Hausberg HB-7910RS
- Ισχύς: 1000W
- Διαστάσεις: 15x12x7,5 cm
- Φωτεινή ένδειξη
- Κάθετη λειτουργία ατμού
- Λειτουργία ψεκασμού
- Ελεγχος θερμοκρασίας
- Δεξαμενή νερού: 0,50ml
- Περιστρεφόμενο καλώδιο για άνετη χρήση
- Πλαστικό περίβλημα για εύκολη χρήση
- Συμπαγές μέγεθος
- Χρώμα: Λευκό/Ροζ
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Ροζ/Λευκό |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.50 ml |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 12 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 15 cm |