- Изчерпано
Технически характеристики
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Технически характеристики
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял/Син |
| Функции | Система против котлен камък, Противокапкова система |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Регулиране на температурата Противокапкова система |
| Тип | Хоризонтален |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Количество пара (g/min) | 25 |
| Парна струя (g/min) | 80 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 13.6 cm |
| Ширина | 11.1 cm |
| Дължина | 27 cm |