- Χωρίς απόθεμα
Προδιαγραφές
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Προδιαγραφές
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό/Μπλε |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Σύστημα κατά των διαρροών |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Регулиране на температурата Противокапкова система |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 25 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 80 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 13.6 cm |
| Πλάτος | 11.1 cm |
| Μήκος | 27 cm |