- Stoc epuizat
Технически характеристики
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Технически характеристики
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb / albastru |
| Functii | Anti-scară, Un anti-anti-anti- |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Регулиране на температурата Противокапкова система |
| Tip | Orizontală |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Debit abur (g/min) | 25 |
| Debit jet abur (g/min) | 80 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 13.6 cm |
| Latime | 11.1 cm |
| Lungime | 27 cm |