- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял / Лилав |
| Функции | Противокапкова система, Самопочистване, Система против варовик |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Easy Slide |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 2800 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Максимална работна ширина | 12.5 cm |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Брой на отворите за пара | 61 |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Дължина | 31 cm |