- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb / violet |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Auto-curățare, Sistem anti-calcar |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Easy Slide |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2800 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Latime maxima lucru | 12.5 cm |
| Material talpa | Ceramică |
| Numar gauri abur | 61 |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 12.5 cm |
| Lungime | 31 cm |