- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό / Μωβ |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτοκαθαριζόμενο, Σύστημα κατά των αλάτων |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Easy Slide |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2800 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Μέγιστο πλάτος εργασίας | 12.5 cm |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Αριθμός οπών ατμού | 61 |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 12.5 cm |
| Μήκος | 31 cm |