- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Функции | Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | SteamGlide Plus, Незалепващо покритрие |
| Тип | Хоризонтален |
| Тип продукт | Ютия |
| Количество пара (g/min) | 0.5 |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 7.2 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 15 cm |