- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | SteamGlide Plus, Αντικολλητική επίστρωση |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 0.5 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Υψος | 7.2 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 15 cm |