- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Functii | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | SteamGlide Plus, Acoperiri non-stick |
| Tip | Orizontală |
| Tip produs | Fier |
| Debit abur (g/min) | 0.5 |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 7.2 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 15 cm |