- -6,14 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Лилав, Черен |
| Функции | Бързо загряване, Система за сигурност |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Пара с висока мощност, Функция пара |
| Тип | Вертикален |
| Максимално налягане | 2 bar |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Ширина | 60.2 cm |
| Дължина | 35 cm |