- -6,14 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Violet, Negru |
| Functii | Încălzire, Sistem de securitate |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Abur cu putere mare, Funcția de aburi |
| Tip | Vertical |
| Presiune maxima | 2 bar |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Material talpa | Oţel |
| Latime | 60.2 cm |
| Lungime | 35 cm |