- -6,14 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μωβ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση, Σύστημα ασφαλείας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Υψηλής ισχύος ατμός, Λειτουργία ατμού |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Μέγιστη πίεση | 2 bar |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Πλάτος | 60.2 cm |
| Μήκος | 35 cm |