
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Ατσάλι, ABS |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 10.2 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 23 cm |