- -200,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter, Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 70 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 30 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -30 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 7 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Οικονομική λειτουργία, Turbo, Wi-FI, Нощен режим, Οθόνη LED, iFeel, Антикорозионна защита Gold Fin, Двоен дренаж, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса, Бутон за спешни случаи |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.03 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.12 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 3 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.2 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 109.6 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 33.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 14.2 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 58 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 42.1 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 97.8 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 80.3 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 45 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |