- -200,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare |
| Tip compresor | Inverter, Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 70 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 30 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -30 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Mod economic, Turbo, Wi-FI, Modul de noapte, Display LED, iFeel, Антикорозионна защита Gold Fin, Двоен дренаж, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса, Бутон за спешни случаи |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.03 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.12 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 2 |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 109.6 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 14.2 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 58 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 42.1 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 97.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 80.3 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 45 Kg |
| Garanție | 36 месеца |