- -322,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 55 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Ναι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 6.8 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 8.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.84 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.91 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 7.96 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.12 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.7 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.5 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 33 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 84 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 71 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 58 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 53 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 33 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 84 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 71 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 58 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |