- -322,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 55 м² |
| Locul de montare | Perete |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Da |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 6.8 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 8.6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.84 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.91 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.96 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.12 |
| Coeficient de răcire EER | 3.7 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 53 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 84 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 71 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 58 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 84 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 71 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 58 Kg |
| Garanție | 36 luni |