(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Месомелачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Εξάρτημα για κιμά, Αξεσουάρ για χυμό ντομάτας |
| Εξουσία | 1200 W |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ικανότητα άλεσης | 1 κιλό/λεπτό |
| Υψος | 24.9 cm |
| Πλάτος | 13.7 cm |
| Μήκος | 29.1 cm |
| Βάρος | 8.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |