- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Радио |
|
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 240 V |
| Χορδιστής | FM |
| Τύπος Προϊόντος | Ραδιόφωνο κατασκευής |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Εξουσία | 10 W |
| Υλικό | ABS |
| Συνδέσεις | AUX, 3.5 mm |