- -17,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Радио |
|
| Culoare | Galben |
| Alimentare electrică | 240 V |
| Tuner | FM |
| Tip produs | Radio de constructii |
| Garanție | 24 luni |
| Putere | 10 W |
| Material | ABS |
| Conectori | AUX, 3.5 mm |