(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Εξουσία | 400 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |