(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Inox |
| Functii | Conservarea căldurii, Oprirea automată, Sunet la finalizarea programului, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 1 l |
| Numar programe | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Putere | 400 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip | Presurizat |