(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Κουμπί On/Off, Μασάζ δονήσεων |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Αυχένας, Λαιμός, Κεφαλή |
| Πλεονεκτήματα | Вибрация |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ δονήσεων |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Μαξιλάρι |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Εξουσία | 20 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |