- -7,16 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | οθόνη LCD, Λειτουργία απόβαρου |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Υψος | 50 mm |
| Πλάτος | 150 mm |
| Μήκος | 220 mm |
| Βάρος | 0.3 Kg |