- -7,16 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Argint, Negru |
| Funcții | LCD, Funcția Tara |
| Utilizare | Intern |
| Material container | Sticlă |
| Unitate | Gram - g |
| Precizie | 1 g |
| Înălţime | 50 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Lungime | 220 mm |
| Greutate | 0.3 Kg |