- -197,40 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 1760 W |
| Temperatura maxima | 370C |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 42 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Garanție | 24 luni |