- -12,83 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 20 l |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 1280 W |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Inaltime | 29.5 cm |
| Latime | 46.4 cm |
| Garanție | 24 luni |