(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 150 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 12.6 cm |
| Latime | 8 cm |
| Lungime | 17.2 cm |
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer mobil |
| Garanție | 24 luni |