- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Червен |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Мелачка, Индикатор за нивото на водата, Настройка на градусите на мелене, Термостат |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | 100 х Капсули кафе |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип напитка | Еспресо |
| Система за мляко | Ръчна |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Мощност | 1470 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.4 l |
| Височина | 28.6 cm |
| Ширина | 33.4 cm |
| Дълбочина | 16.2 cm |
| Дължина на кабела | 99 cm |
| Тегло | 5.55 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | Мляно |