- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Rezervor de apa, Pisa, Indicatorul nivelului apei, Setarea gradelor de măcinare, Termostat |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | 100 х Капсули кафе |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip bautura | Espresso |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Putere | 1470 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 l |
| Inaltime | 28.6 cm |
| Latime | 33.4 cm |
| Adancime | 16.2 cm |
| Lungime cablu | 99 cm |
| Greutate | 5.55 Kg |
| Garanție | 60 luni |
| Tip alimentare | Tocmai |