- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Μύλος, Ένδειξη στάθμης νερού, Настройка на градусите на мелене, Θερμοστάτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 100 х Капсули кафе |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Εξουσία | 1470 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.4 l |
| Υψος | 28.6 cm |
| Πλάτος | 33.4 cm |
| Βάθος | 16.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 99 cm |
| Βάρος | 5.55 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |