- -130,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Стомана |
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Програма за декалцифициране, Мелачка, Температурни настройки, Настройка на количеството кафе, Настройка на градусите на мелене, Програма за капучино, Противокапкова система, Защита против прегряване, Термоблокираща система, Система за запаметяване, Бързо загряване, Cold drink preparation |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Контейнер за мляко |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Капучино, Лате макиато, Гореща вода, Лате, Горещо мляко, Кафе Американо |
| Брой на приготвяните продукти | 10 |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 15 |
| Мощност | 1450 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.7 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 40.3 cm |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дълбочина | 36.5 cm |
| Тегло | 10.4 Kg |
| Максимална височина на чашата | 11.9 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, На зърна |