- -130,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Oţel |
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Inox |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Programul de decalcificare, Pisa, Setări de temperatură, Setarea cantității de cafea, Setarea gradelor de măcinare, Un program Cappuccino, Un anti-anti-anti-, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sistem termoblocking, Salvați sistemul, Încălzire, Cold drink preparation |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Container de lapte |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Apa fierbinte, Târziu, Lapte cald, Cafea americană |
| Numar produse preparate | 10 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 15 |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.7 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 40.3 cm |
| Latime | 28.5 cm |
| Adancime | 36.5 cm |
| Greutate | 10.4 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 11.9 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |